Menu Close

ENN Výnimočné doplnky pre iPhone

Neboj sa ísť do toho naplno

Kvalitné kryty nerastú na stromoch

Na začiatku sme chceli niečo špeciálne. Nenašli sme žiadny kryt pre iPhone, ktorý by bol pekný a zároveň funkčný, tak sme začali s výrobou Stickerwood.

Kryty a doplnky z pravého dreva dopracovávame ručne. Vyberáme len tie najlepšie kúsky recyklovaných drevín. Grafiky navrhujú uznávaní ilustrátori a dizajnéri. Neobmedzuj sa limitmi, prinášame svetovú kvalitu Stickerwood priamo zo Slovenska. Už nemá zmysel riešiť bezpečnosť, sústreď sa iba na zážitky.


Pochádzajú od Slovenskej firmy stickerwood, čiže nie je to žiadna "čína". Nám na testovanie prišli dva kryty pre iPhone. Otestovali sme obidva a môžeme ich len odporučiť.

Mobildobodky.sk


Na živo sú kryty ešte krajšie .)

SkaraZu

Stickerwoodu velmi pekne dakujeme lebo napriek mojmu pomotaniu objednavky som sa dopracovala ku krasnym vyrobkom. Ich pristup je ukazkovy !!!!

limetttka


Super super super, iný obal už nebudem potrebovať.

jeryD

Kryt je naozaj pekný, farby sýtejšie než na fotkách, spokojnosť veľká ;) Dúfam, že aj rovnako dobre poslúži :) Expresne rýchle dodanie tovaru!!! Ďakujem :)

millaja
 • 29,00

  Dizajn Aztec vychádza z pôvodného Mayského kalendára. Ako jediný a najsofistikovanejší kalendár svojej doby sa vyznačoval cyklickosťou. Opakovanie úkazov, bohov a svetla znamenalo ovládnutie času…

 • 29,00

  Tattoo studio na Laurínskej ulici v úplnom centre Bratislavy, ktoré zastrešuje tých najlepších tatérov slovenskej aj zahraničnej scény. Dizajn navrhla Pavla Mojžitová, zakladateľka Poppy Tattoo.…

 • 29,00

  Sýty červený odtieň prechádzajúci do oranžovej. Skvelý dizajnový doplnok do akéhokoľvek outfitu. Povrch je ošetrený odolným UV lakom pre dokonalú ochranu.

 • 29,00

  Výrazná kresba krásne vyniká na jemnom bukovom dreve. Vôňa divokých kvetov vás na chvíľu prenesie do krajiny zázrakov. Ochrana pre iPhone 7 je jedinečná.`


Rýchle odoslanie do 48h


Recyklované a prírodné materiály


Since 2014


Ochotná zákaznícka podpora

https://www.stickerwood.comelia