iPhone 11 aký bude naozaj?

cMoTNtvMD8wdTYp7Wd56V8

Obal na obrázku stavia na široký otvor a je určený na ešte ani nepotvrdený iPhone 7 Plus, ktorý podľa analytikov na Apple produkty by mal duálnu kameru. Otvor bude musieť byť dostatočne veľký aby do neho pasovali dve kamery, mikrofón a diody blesku. Posledné správy, ktoré sú samozrejme len v štádiu tkz. rummors a teda ich nemôžeme považovať za isté, nakoľko spoločnosť Apple sa snaží tieto informácie tajiť, do poslednej možnej chvíle. Avšak známi čínsky analytik z KGI Securities Ming-CHi Kuo, ktorý už v minulosti “predpovedal” s čím táto spoločnosť príde, skonštatoval, že iPhone 7 Plus by mal prijať dvojitý fotoaparát. Z čoho je zrejmé, že klasichá 4,7 palcová verzia iPhone 7 bude aj naďalej používať jednu optiku a nie dve samostatné.

singapore iphone 11 first buyer gadgetmatch 20190920

Systém duálnej kamery by mal vytvárať fotografie, pri ktorých bude kombinovať obraz získaný z každej čočky osobitne a tým kombinovať výsledky pre vznik čo najviac ostrých záberov. Kuo sa taktiež vyjadril, že jedna 12-megapixelová šošovka bude wide-angle, inak povedané, že bude mať vlastnosti objektívu na tvorbu širokouhlých záberov s optickou stabilizáciou pre ešte kvalitnejšiu fotografiu.

Druhá 12 megapixelová šošovka by mala priniesť optický zoom, krorý by vedel priblížiť viac ako 3 krát a to bez viditeľnej straty a pocitu z kvality fotogragie. Uvidíme, či to bude pravda, ale už sa veľmi tešíme na nové iPhone 7 / iPhone 7 Plus a hlavne na navrhovanie a výrobu nových obalov pre tieto jednoznačne kultové zariadenia.

 

Autor: Tím Stickerwood Zdroj: Cnet.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.