Pridali sme Apple Pay, nové kolekcie dizajnov a exkluzívne zľavy pre verných zákazníkov

33436584 1849011022068817 5835281785415532544 o

Ahoj Stickerwood rodina! Vieme, že od našej poslednej aktualizácie uplynul nejaký čas, ale sme nadšení, že sme späť s niekoľkými významnými zmenami a tešíme sa na ďalšiu kapitolu našej cesty.

Ako malý, domáci lokálny obchod v Bratislave sa vám vždy snažíme poskytnúť čo najlepší zážitok z nakupovania a sme nadšení, že sa s vami môžeme podeliť o naše najnovšie vylepšenia.

Nové jarné dizajny žijú farbami

Ako prvé sme nášmu eshopu Stickerwood dopriali kompletnú zmenu! Osviežený web teraz čistejší a prehľadnejší dizajn, ktorý uľahčuje prezeranie obsahu. Dúfame, že sa vám nový dizajn bude páčiť.😊

Nové spôsoby platby: Apple Pay a platobné karty pre plynulé nákupy

Ďalej vám s radosťou oznamujeme, že sme do nášho eshopu pridali nové spôsoby platby. Teraz si môžete užívať ešte väčšie pohodlie pri nakupovaní u nás pomocou služby Apple Pay, Google Pay alebo kreditnej karty. Uvedomujeme si, aké dôležité je mať bezproblémový a bezpečný proces platby, preto sme si ako partnera vybrali medzinárodný Stripe.

Exkluzívne doživotné zľavy: Náš spôsob, ako sa poďakovať

To najlepšie na záver. Chceme prejaviť vďačnosť našim verným zákazníkom, preto ponúkame exkluzívne vernostné zľavy tým, ktorí nás podporovali počas celej našej cesty. Ak ste si od nás v minulosti niečo objednali, alebo sa prihlásili do newslettra, alebo s nami nejako inak interagovali a podporovali nás, sledujte svoju emailovú schránku pre custom newsletter, ktorý bude obsahovať špeciálne zľavové vernostné kódy práve pre vás. Ak ste tak ešte neurobili, určite sa prihláste do nášho mailing listu, aby ste boli informovaní o všetkých najnovších novinkách u nás v Stickerwoode a vo svete iPhone.

Sme veľmi vďační za vašu neustálu podporu a nevieme sa dočkať, čo prinesie budúcnosť. Veríme, že tieto nové aktualizácie nám pomôžu lepšie slúžiť našej komunite. Ďakujeme, že ste súčasťou Stickerwood family!

So srdečným pozdravom,

Matúš Slovák a Patrik Hermelín
Tím
Stickerwood💖💛

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.