Stickerwood Smrek

Minimalizmus sa v kryte zo smrekového dreva snúbi so sofistikovanosťou. Toto puzdro na mobil je vyrobené z najkvalitnejšieho smrekového dreva, je ako oblek na mieru pre tvoj iPhone. Čisté línie, elegantný profil a prívetivá textúra. Ideálne pre tých, ktorí si cenia jemnejšie veci a uprednostňujú jednoduchosť. Tento kryt je predovšetkým o kvalite bez potreby okázalých vzorov. Elegancia nikdy nevyjde z módy.

29

Description

Features ObaliPhone casedrevený obal na mobilkryt na mobil foto motiv

camo

Nenápadný a odolný obal na telefón

S našim ochranným obalom pre mobilný telefón môžeš byť pokojný, že rozmery telefónu zostanú zachované. Je navrhnutý tak aby nepôsobil hrubo, ale zároveň poskytol spoľahlivú ochranu.

Príjemný na dotyk

Drevená zadná strana je prírodná, voňavá a príjemná na dotyk. Grip na bokoch obalu ti zase pridá istotu a lepší pocit pri držaní.

purring

cables

Bezdrôtové nabíjanie

V Stickerwoode každý náš kryt pre mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Stále ako nový

Stickerwoody používame denne už dlhé roky. Vďaka kvalitnej výrobe vydržia extrémne dlho vyzerať ako nové.

rain

formal

Voňavé smrekové drevo

Ručne robené dizajny, obrusovanie a voskovanie. Tento kryt je úplne iný ako ostatné. Cítiť v ňom dušu umelcov a remeselnú prácu. Drž len originál, nie lacné kópie.

Additional information

Typ iPhone

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 / 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone 7 / iPhone 8

Drevo

Smrek

Ochrana predného skla

Áno

Antishock

Áno

UV Ochranný lak

Áno

Bezdrôtové nabíjanie

Áno

Váha

20-25g