Stickerwood Beast

(1 customer review)

Divoké zviera sa vydalo šírou planinou. Opustilo domov a išlo naproti dobrodružstvu. Dizajn inšpirovaný prírodou a zážitkami. Tento drevený kryt na iPhone je pre všetkých, ktorí milujú objavovanie nových miest a neboja sa ísť mimo svojej komfortnej zóny.

Dizajn navrhla Pavla Mojžitová, zakladateľka legendárneho Onakô Tattoo (predtým Poppy Tattoo). Ide o štúdio v úplnom centre Bratislavy v ktorom nájdeš tých najlepších tatérov slovenskej aj zahraničnej scény.

@Onako_Tattoo na Instagrame.

39

Description

Features ObaliPhone casedrevený obal na mobilkryt na mobil foto motiv

camo

Odolný aj tenký Beast

S našim ochranným obalom pre mobilný telefón môžeš byť pokojný, že rozmery telefónu zostanú zachované. Je navrhnutý tak aby nepôsobil hrubo, ale zároveň poskytol spoľahlivú ochranu.

Textúra dreva

Drevená zadná strana je prírodná, voňavá a príjemná na dotyk. Grip na bokoch obalu ti zase pridá istotu a lepší pocit pri držaní.

purring

cables

Bezdrôtové nabíjanie

V Stickerwoode každý náš kryt pre mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Stále ako nový

Stickerwoody používame denne už dlhé roky. Vďaka kvalitnej výrobe vydržia extrémne dlho vyzerať ako nové.

rain

formal

Sýte prírodné farby

Ručne robené dizajny, obrusovanie a voskovanie. Tento kryt je úplne iný ako ostatné. Cítiť v ňom dušu umelcov a remeselnú prácu. Drž len originál, nie lacné kópie.

Additional information

Typ iPhone

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 / 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone 7 / iPhone 8

Ochrana predného skla

Áno

Antishock

Áno

UV Ochranný lak

Áno

Bezdrôtové nabíjanie

Áno

Váha

20-25g

Drevo

Orech

1 review for Stickerwood Beast

  1. Andy A

    Tento dizajn som si vybral lebo často chodím do prírody a pripomína mi prírodu aj keď som v meste. Kvalitné spracovanie, tieto kryty sú ultimátne dobré už mi aj pár krát spadol, ale zatiaľ všetko ok.

Add a review

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.