Merch for business

Vyrobíme vám kvalitný a unikátny firemný merch. S viac ako 7 ročnými skúsenosťami v oblasti výroby drevených doplnkov na iPhone sme sa stali dôveryhodným partnerom pre mnohé značky, vrátane Becherovka, iStyle, Sashe alebo Mint. Naše produkty sú výsledkom precíznej práce a dôkladnej pozornosti k detailom, čo z nich robí skutočne kvalitné a profesionálne riešenia.

merch pre firmy

Naše drevené obaly na telefón a vizitkáre sú vyrobené z najlepších materiálov a sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli do ruky. Sú odolné a dlhodobé, a to je niečo, na čo sme nesmierne hrdí. Vaše logo alebo firemný slogan môžeme elegantne vyryť priamo do dreva, čím vytvoríme produkt, ktorý je nielen funkčný, ale aj vizuálne pútavý.

Naša značka Stickerwood je synonymom pre kvalitu a profesionalitu. Súčasne sme hrdí na to, že naše produkty sú ekologické. Využívame len prírodné materiály a naše výrobky sú navrhnuté tak, aby vydržali naozaj dlhodobo, čím prispievame k ochrane životného prostredia.

Nechajte nás vytvoriť personalizovaný produkt, ktorý bude reprezentovať vašu značku a zároveň poskytne praktickú hodnotu. Spojte sa s nami ešte dnes a zistite, ako môžeme vašu firemnú prezentáciu posunúť na novú úroveň.

vlastny motiv firma vizitkar