Stickerwood Signal Red

🔥Sýty červený odtieň prechádza do oranžovej a dáva okoliu jasný signál, kto má najlepší outfit na iPhone. Telefón bude jasne viditeľný aj na spodku ruksaku a nájdeš ho aj po tme.

Povrch je ošetrený odolným UV lakom, aby farba vydržala silné vplyvy počasia. Ako podklad pre tento obal na mobil sme použili orechové drevo.

39

Description

Features ObaliPhone casedrevený obal na mobilkryt na mobil foto motiv

camo

Odolný a tenký obal na mobil

S našim ochranným obalom pre mobilný telefón môžeš byť pokojný, že rozmery telefónu zostanú zachované. Je navrhnutý tak aby nepôsobil hrubo, ale zároveň poskytol spoľahlivú ochranu.

Príjemný na dotyk

Drevená zadná strana je prírodná, voňavá a príjemná na dotyk. Grip na bokoch obalu ti zase pridá istotu a lepší pocit pri držaní.

purring

cables

Bezdrôtové nabíjanie

V Stickerwoode každý náš kryt pre mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Stále bude ako nový

Stickerwoody používame denne už dlhé roky. Vďaka kvalitnej výrobe vydržia extrémne dlho vyzerať ako nové.

rain

formal

Kvalitné a sýte farby

Ručne robené dizajny, obrusovanie a voskovanie. Tento kryt je úplne iný ako ostatné. Cítiť v ňom dušu umelcov a remeselnú prácu. Drž len originál, nie lacné kópie.

Additional information

Typ iPhone

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 / 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone 7 / iPhone 8

Drevo

Čerešňa

UV Ochranný lak

Áno

Antishock

Áno

Ochrana predného skla

Áno

Váha

20-25g

Bezdrôtové nabíjanie

Áno