Stickerwood bol na predpremiére Warcraft (+súťaž)

warcraft 01 2

Slovenská predpremiéra filmu Warcraft, ktorá prebehla 7.6.2018 dva dni pred premiérou je úspešne za nami a my sme pri tejto udalosti nesmeli chýbať. V tomto krátkom blogu vám priblížime naše prvé pocity z tejto kultovej záležitosti. Pred samotným premietaním sme sa ešte stretli so šťastnými výhercami našej súťaže, ktorá celý deň prebiehala na Instagrame a tí, ktorí sa v týchto vodách pohybujete, ste to istotne postrehli. Ku samotným lístkom si náš výherca odniesol aj pekný drevený Stickerwood obal na iPhone.

Ešte raz gratulujeme a veríme, že si odniesli z kina tiež ten dobrý pocit ako my 🙂 Samozrejme každý z nás má vlastný pohľad na filmy a pri tomto kúsku to je navyše silne ovplyvnené aj vzťahom diváka ku hrám, knihám a ku celému Warcraft univerzu. My v Stickerwoode sme priam pri Warcraft-e vyrastali a preto, kedže nie sme filmový kritici poskytneme svoj pohľad tento fantasy film.  

Tvrdenia zahraničných webov nie sú jednotné, čo nasvedčuje tomu, že tento film je určite väčší zážitok pre skalných fanúšikov ako pre tých, ktorí sa v živote s týmto formátom nestretli. Tak isto to bolo napríklad aj pri nedávnej premiére filmu Batman vs. Superman, kde bol dej tiež postavený hlboko na originálnych komiksoch a “bežný” divák nemohol postrehnúť malé detaily, ktoré filmu dodávajú genialitu. CGI a iné efekty hodnotíme tiež veľmi dobre.

Tvorcovia v prípade tohto filmu pristupujú opatrne a snažia sa vtiahnuť do deja všetkých, bez rozdielov. Je však potrebné byť pri sledovaní pozorný. Film nie je skúpy na bojové a akčné scény, čiže nudiť sa rozhodne nebudete. Nie je to však určite len o bojovaní. Veľa postáv bude musieť podstupovať ťažké rozhodnutia, od ktorých bude závisieť nie len ich vlastný osud, ale aj osud celých civilizácií.

Na záver už len toľko, že určite odporúčame, aby ste zavítali do kina a užili si drsný príbeh o stretnutí dvoch rás, v tomto veľkolepom fantasy príbehu. Na filme sa najviac zabavia hlavne hráči tejto kultovky, ale určite zaujme aj nováčikov. Značka Warcraft spája fanúšikov, už viac, ako 20 a veríme, že jej to ostane aj naďalej. Ak chcete vyskúšať aj niečo interaktívnejšie, pre všetkých hráčov Word of Warcraft je tu istotne užitočná aplikácia Word of Warcraft Mobile Armory, ktorú nájdete na iTunes. Aplikácia pre iPhone a iPad slúži na sledovanie a vylepšovanie svojich postáv. Máte cez ňu prístup do aukčnej siene , umožňuje plánovať jednotlivé dobrodružstvá a udržuje vás v kontakte s členmi vašej Guildy. Môžete s nimi komunikovať a sledovať ich aktivity, vďaka čomu ste vždy v obraze.

Gratulujeme výhercom našej Instagram súťaže o lístky na predpremiéru 👍

Screenshot 2019 08 19 at 22.09.38

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.