Spoznajte tím Stickerwood

Milujeme originálnu tvorbu a preto spolupracujeme so slovenskými umelcami. Dizajn, ktorý je vygravírovaný na kryty Stickerwood vzniká vždy ako skica na papieri. Následne všetko pretvoríme do digitálnej podoby a výroba krytu môže začať.
Diela slovenských umelcov sú navrhnuté exkluzívne pre naše kryty a každá séria je dostupná v obmedzenom počte kusov.

dizajn

 

Dizajn

Viva píše klišé…
vivapisekliseVeronika Bohušová a. k. a. Viva píše klišé je študentkou divadelnej produkcie a sociológie. Už takmer 3 roky sa venuje písaniu aforizmov a epigramov. Má za sebou niekoľko verejných čítačiek, online rozhovorov či nedeľnú chvíľku poézie v Rádiu_FM. Jej (dô)vtipnú tvorbu plnú irónie partnerského života môžete sledovať na facebooku, instagrame
Poppy Tattoo
poppy tattooTattoo studio na Laurínskej ulici v úplnom centre Bratislavy, ktoré zastrešuje tých najlešpích tatérov slovenskej aj zahraničnej scény. Ich mayor tatéri Pavla Mojžitova a Imrich Kovacs nás poctili a vytvorili pre vás kryty Stickerwood Poppy Series. Ich tvorbu nájdete na Facebook, Instagram.
Silvia Bobeková
Silvia BobekovaMladá slovenská maliarka Silvia žije a pôsobí v Nitre, kde všetky tajomstvá jej fantázie vkladá na plátno. Rada experimentuje s novými technikami, najviac sa však venuje maľbe akrylom a olejom.
V tvorbe ju najviac inšpiruje vesmír, príroda, fantasy, technológie a komiksová tvorba. Jej tvorbu sledujte na Facebook, Instagram a Deviantart.
Groovy Studio
Groovy Studio“Čistý underground, žiadne flexovačky.” Maťko a Riško sedia celé dni zhrbený za monitorom. Nemajú prezentačný facebook ani instagram, aby sa náhodou nezapredali, ale illustrator im ide od ruky.

 

Foto

Peter Kučerka
petokucerkaFotograf, marketér, someliér… Peter je kreatívny človek, ktorý vždy rozdáva dobrú náladu a je sním vždy zábava. Viac na kucerka.sk
@picsoflukas
lukasLukáš ovláda niekoľko svetových jazykov, rád cestuje a fotí. Jeho tvorbu kontroluj na @picsoflukas.