Náhľad do výroby obalov Stickerwood

Screenshot 2019 08 19 at 15.51.13

 

Screenshot 2019 08 19 at 15.46.46

Každý jeden Stickerwood obal začína výberom tých najkrajších a najzaujímavejších krájaných listov dreva. Ich hrúbka je len 0,6 mm. Táto ultra tenká hrúbka sa dosiahne jedine krájaním extrémne presnými nožmi a tepelnou úpravou dreva. Takéto drevo sa používa len v tých najluxusnejších prípadoch ako nábytok, interiérové prvky áut,  jácht a tak ďalej. Snažíme sa poskytnúť tú najvyššiu kvalitu materiálov, z čoho vychádza dokonalý pocit pri dotyku prírodného dreva počas držania vášho iPhone. Drevo prirodzene vonia. To všetko vďaka aromatickým polymérom v jeho štruktúre, ktoré sa uvoľňujú len veľmi pomaly a drevo tak vonia ešte po dlhú dobu.

asd 14

Laserom sa gravíruje logo, grafika. Násladne presný laserový lúč vyreže obrys drevenej časti obalu. Takto vyrezaný kus dreva sa začína ručne upravovať, kde za dôkladne zabrusujú hrany a otvor pre kameru. Následne začína lakovanie jemnou vrstvou laku, pre zachovanie krásnej vône a pocitu čerstvého dreva a zároveň na zvýšenie odolnosti obalu. Po zaschnutí laku sa drevená časť jemne prebrúsi. Obal Stickerwood je kompletný po spojení  polykarbonátovej časti, ktorá je na rozdiel od podobných materiálov netoxická. Vykazuje vysokú odolnosť vzhľadom na hrúbku a ohybnosť materiálu a jeho drevenej časti, ktorá navyše poskytne dokonalý nešmykľavý a jemný povrch krytu.

Screenshot 2019 08 19 at 15.47.02

Nakoniec sa ešte zabrúsi drevená časť, aby dokonale pasovala a neprečnievala. Dokončený obal je bezpečne a ekologicky zabalený.

Na záver tohto náhľadu do výroby Stickerwood obalov chceme povedať, že naše srdce a duša sú vložené do každého kroku procesu. Ako posledný krok predtým, ako sa tieto obaly dostanú do vašich rúk, ich starostlivo zabalíme a pošleme priamo k vám. Takže keď otvoríte svoj balíček od Stickerwood, môžete si byť istí, že držíte v rukách nielen luxusný a kvalitný doplnok, ale aj kúsok prírody, ktorý vás bude sprevádzať každý deň. Nech vám váš nový Stickerwood obal prináša radosť a úsmev na tvári!😊 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.