Predstavujeme nový Screen Cleaner od Stickerwood

33436584 1849011022068817 5835281785415532544 o 1536x1024 1

V digitálnom veku sú naše obrazovky viac než len zariadenia, sú to okná do sveta. Spájajú nás, zabávajú nás a informujú nás. Priznajme si však, že priťahujú aj odtlačky prstov, mastnotu, prach a šmuhy ako magnet. Preto sme vytvorili vlastný značkový čistič obrazovky, neopozeraného hrdinu vášho digitálneho života.


Táto 200ml fľaša čistiaceho kúzla nie je len produkt, je to prísľub čistoty. Je to ako mať osobný čistič okien pre váš digitálny svet, ktorý je vždy pripravený zotrieť špinu a odhaliť jasný svet pod ňou.


Možno si teraz hovoríte: “Je to len čistič obrazovky. O čo ide?” Toto nie je len tak hocijaký čistič obrazovky. Je to niečo, čo mení pravidlá hry. Extrémne odstaňuje mastnotu a šmuhy a vytvára oleofóbnu vrstvu. Je to rozdiel medzi žmurkaním na rozmazanú obrazovku a užívaním si krištáľovo čistého displeja. Je minimalistický, jednoduchý a vždy pripravený pomôcť.


Náš čistič obrazovky je ideálny pre obrazovky iPhonu a iPadu, ale tým to nekončí. Je to aj najlepší priateľ tvojho počítača, ktorý zabezpečí, že obrazovky budú čisté ako v deň, keď si si ich kúpil. Je to ako stroj času pre zariadenia, ktorý ich vráti do pôvodného stavu, ako po vybalení z krabice.


Prípravok je jemný, ale účinný, odstraňuje odolné škvrny bez toho, aby poškodil tvoje obrazovky.

Neobsahuje agresívne chemikálie, takže je bezpečný pre teba aj tvoje zariadenia. Je to ako kúpeľná liečba pre obrazovky, jemne ich čistí bez akéhokoľvek drsného drhnutia alebo škrabania.


Kompaktná 200 ml fľaša je ideálna na domáce aj kancelárske použitie. Je navrhnutá s presnou rozprašovacou tryskou na kontrolované, bezchybné čistenie.

Skutočná krása nášho čističa obrazoviek však spočíva v jeho jednoduchosti. Ľahko sa používa, je účinný a bezpečný.


Takže keď sa nabudúce ocitneš v situácii, keď budeš žmúriť na rozmazanú obrazovku, spomeň si na náš čistič. Je to vstupenka k čistejším, jasnejším a príjemnejším digitálnym zážitkom.


Nezabudnite, že čistá obrazovka je spokojná obrazovka. A spokojná obrazovka robí spokojného používateľa.

Čistič nájdeš na tejto stránke

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.